Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 09.12 kuni 01.01.14
Kontaktid: Teele Pehk, Madle Lippus, Peeter Vihma, Andra Aaloe, Kaisa Kaer, Ivan Lavrentjev, Martin Karolin, Martin Laidla

Linnaidee on asumiseltside algatus, mis on ellu kutsutud eelkõige selleks, et parandada Tallinnas aktiivselt tegutsevate asumiseltside ja linnavalitsuse vahelist suhtlust. Ikka selleks, et elukeskkonnast hoolivate elanike huvid oleksid teiste linnaruumiekspertide kõrval võrdväärsed ning et elanikud ja linnavõim hakkaksid lõpuks ometi sama asja ajama. Algatuse keskmes on asumiseltside eestkostevõimekuse tõstmine ja kohaliku demokraatia parandamine. Niimoodi loodame muuta ka 2013 oktoobris toimuvad kohalikud valimised sisukamaks.

Algatuse kodulehel on põhjalikult kirjeldatud algatuse tagamaid, kavandatud etappe, algatuse elluviijaid ning meediakajastusi.

Algatust veab Linnalaborist Teele Pehk (teele[at]linnalabor.ee) ja Tallinna Vabaühenduste Võrgustikust Madle Lippus (kaku[at]uusmaailm.ee). Algatus saab teoks koostöös Tallinnas aktiivselt tegutsevate asumiseltsidega, OÜ Community Toolsiga.

Algatuse visuaalid on loonud Pent Talvet.

Algatust toetab Avatud Eesti Fondi alt Vabaühenduste Fond. Teised toetajad on Soome Instituut ja tulevikus veel paljud ettevõtted.

AEF logo

KIRJUTISED

FAILID
Perioodi märts 2014 sissekanded

Uudiseid "Koostöö hea tava" kohta

09.mär   | projektis Linnaideed asumiseltsidelt   |   sisestas teele

Peale 19. veebruari allkirjastamisüritust, kus koostöölepe kogu 49 organisatsiooni toetusallkirja, jätkuvad meie ponnistused "Koostöö hea tava" ametlikustamisega volikogus. Praegu ringleb koostööleppe tekst linnavolikogu fraktsioonide seas, kust ootame 30. aprilliks fraktsioonide seisukohavõttu hea tava tekstile. Maikuus loodame linnavolikogu esimehe Toomas Vitsutiga uuesti kohtuda, et leppida kokku järgmises sammus koostööleppe kinnitamisel volikogu poolt.

Loe kõigest lähemalt Linnaidee kodulehelt. 
Koostöö hea tava allkirjastas 49 organisatsiooni
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#