Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 09.12 kuni 01.01.14
Kontaktid: Teele Pehk, Madle Lippus, Peeter Vihma, Andra Aaloe, Kaisa Kaer, Ivan Lavrentjev, Martin Karolin, Martin Laidla

Linnaidee on asumiseltside algatus, mis on ellu kutsutud eelkõige selleks, et parandada Tallinnas aktiivselt tegutsevate asumiseltside ja linnavalitsuse vahelist suhtlust. Ikka selleks, et elukeskkonnast hoolivate elanike huvid oleksid teiste linnaruumiekspertide kõrval võrdväärsed ning et elanikud ja linnavõim hakkaksid lõpuks ometi sama asja ajama. Algatuse keskmes on asumiseltside eestkostevõimekuse tõstmine ja kohaliku demokraatia parandamine. Niimoodi loodame muuta ka 2013 oktoobris toimuvad kohalikud valimised sisukamaks.

Algatuse kodulehel on põhjalikult kirjeldatud algatuse tagamaid, kavandatud etappe, algatuse elluviijaid ning meediakajastusi.

Algatust veab Linnalaborist Teele Pehk (teele[at]linnalabor.ee) ja Tallinna Vabaühenduste Võrgustikust Madle Lippus (kaku[at]uusmaailm.ee). Algatus saab teoks koostöös Tallinnas aktiivselt tegutsevate asumiseltsidega, OÜ Community Toolsiga.

Algatuse visuaalid on loonud Pent Talvet.

Algatust toetab Avatud Eesti Fondi alt Vabaühenduste Fond. Teised toetajad on Soome Instituut ja tulevikus veel paljud ettevõtted.

AEF logo

KIRJUTISED

FAILID
Perioodi veebruar 2014 sissekanded

Tallinna-keskse koostöö hea tava allkirjastamine 19. veebruaril

10.veeb   | projektis Linnaideed asumiseltsidelt   |   sisestas teele

Linnaidee algatuses on valmis saanud Tallinna linnaasutuste ja vabaühenduste suhteid siluv "Koostöö hea tava". Kutsumegi kõikide vabaühenduste esindajaid, kes leppesse on panustanud ja kes peavad seda vajalikuks dokumendiks, head tava allkirjastama. "Koostöö hea tava" allkirjastamine ja linnavolikogule üleandmine toimub 19. veebruaril algusega kell 16 salongis ShahMatt (Pikk 39, II korrus).

Üritusel räägime põgusalt "Koostöö hea tava" koostamisest ja sisust. Seejärel arutame üheskoos, kuidas iga vabaühendus saab selle rakendumisele kaasa aidata. Ürituse lõpus anname allkirjastatud "Koostöö hea tava" üle kohalekutsutud linnavolikogu esindajatele.

Loe asumiseltside, teiste vabaühenduste, linnaasutuste ja valdkonna ekspertide koostöös valminud "Koostöö head tava".

Palun pane end poolteist tundi kestvale üritusele kirja siin.

    Rohkem infot:
  • Teele Pehk
  • Linnaidee algatuse koordinaator
  • teele@linnalabor.ee
  • mob 58100478


 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#