Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 05.10 kuni ...
Kontaktid: Teele Pehk, Kadri Klementi, Liis Palumets, Sander Tint, Kaija-Luisa Kurik, Kerli Müürisepp

Projekti pikaajaline eesmärk on populariseerida linnauuringuid, et selle kaudu panustada teadmistel ja kaasamisel põhinevasse linnaarengusse, linnaprotsesside paremale mõtestamisele ja linnaelu parandamisele.

Võrgustumisele aitavad kaasa augustis toimuvad urbanistide suvepäevad, aruteluõhtute korraldamine ning urbanistide e-uudiskirja väljaandmine. Uudiskirju saab lugeda Linnakeskusest

Projekti rahastas 2010. aastal Vabaühenduste Fond.

Urbanistide suvepäevi 2014. aastal toetab kultuurkapital ja magusa toob lauale Eesti Pagar.

Eesti Pagar logo

KIRJUTISED
2014: 1 2012: 1 2011: 1 2010: 1 2

MAJA 3/2011 - Linnalabori kaaperdatud number

09.nov   | projektis URBANISTIDE VÕRGUSTAMINE   |   sisestas teele

Septembris hakkasid kohvikutes, pubides ja igasugu üritustel levima arhitektuuriajakirja MAJA logoga vihikud, millesse põimitud tekstidega tutvumiseks tuli kasutada kääre, teravaid küüsi või muid abivahendeid. Oktoobris sai viis erineva sisuga vihikut lõpuks selgituse - tegu oli Linnalabori poolt kaaperdatud ja meie koostööpartneri Kadri Klementi poolt toimetatud numbriga, mis käsitleb kõike, mis majade ümber - keskendudes eeskätt suhtevõrgustikele, ideedele ja töömeetoditele.

Virtuaalselt saab lugeda artiklit Uue demokraatia otsingul, kus Linnalabor usutleb oma Soome hingesugulast, Helsingis paiknevat mõttekoda Demos. Ajakirjanumbrit saab osta kõigist suurematest poodidest ja kioskitest ning arhitektuurimuuseumist. 
kaaperdatud MAJA 3/2011
 

muljetame New Yorgist ja Urban Design Weekist

25.sept   | projektis URBANISTIDE VÕRGUSTAMINE   |   sisestas teele

5. oktoobril kell 18 muljetavad Teele Pehk ja Kadri Klementi baaris TOPS aadressil So(H)o 15 oma reisist New Yorki, kohtumistest inspireerivate inimestega Urban Design Weekil ning linnaruumilistest tähelepanekutest. Näitame pilte ja pakume midagi eht-ameerikalikku. Baarist saab koolat osta.

Tiiserina väike pildikogu Linnalabori albumis ning Neeme Rauale High Line'ilt antud raadiointervjuu (salvestuse 28. minutist).

Sõbrad ja kolleegid, kohtume kolmapäeval! 
(postri kujundas K. Klementi)
 

urbanistide suvepäevad 20.-21. augustil

28.juun   | projektis URBANISTIDE VÕRGUSTAMINE   |   sisestas teele

Eelinfo: urbanistide suvepäevad toimuvad 20.-21. augustil Kabli rannas Pärnumaal. Suvepäevade teemaks on võrgustikud ning kahe päeva jooksul mõtleme peamiselt inglise keeles konkreetsete koostööalgatuste ja -projektide peale. Eesti ja läti urbaniste võtab vastu Lemmeranna puhkeküla .

Täpsem info koos registreerimisega ilmub siia juuli alguses!

Urbanists' summer days will be held on 20th and 21st of August in a beautiful beach resort in Kabli, 50 km from Pärnu towards the Latvian border. The topic of the Estonian-Latvian urbanists' summer days is networks, during the two-day event we will - mainly in English - discuss about specific cooperation ideas and projects. The summer days will take place in the Lemmeranna Guesthouse .

More information along with registration will appear on this site in the beginning of July. 
 
2014: 1 2012: 1 2011: 1 2010: 1 2

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#