Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 06.19 kuni ...

Juunis 2019 alustasime Antsla vallavalitsuse tellimusel Antsla linna ruumikava koostamisega. Nii nagu eelmisedki koostööd kohalike omavalitsustega on ka Antsla projekti esmärk välja tuua linna keskusala ruumilised tugevused, anda juurde uusi ideid ning pakkuda võimalik stsenaarium nende elluviimiseks.


SISSEKANDED

Antsla ruumikohvik ja ümarlaud

16.okt   | projektis ANTSLA RUUMIKAVA   |   sisestas keiti

Antsla ruumikava meeskond on möödunud suvel kohtunud erinevate väikelinnaga seotud osapooltega, et küsida neilt millised on Antsla valla elanike igapäevased liikumissuunad, millised on tajutud avaliku ruumi väärtused ja puudujäägid.


Esmaspäeval, 28. oktoobril algusega kell 16:00 toimub Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuses ümarlaud, kus esitleme senise ruumikava analüüsi tulemusi ja mõtteid sellest, millised on Antsla ruumilised tugevused ja tuleviku väljakutsed.


Sama päeva pealelõunal avame Veski pubis ka Antsla ruumikohviku, kuhu on oodatud kõik ruumikava alusmaterjalidega tutvuma ja oma mõtteid jagama. Ruumikava dokument valmib novembri kuu lõpuks.


Varaõhtusel kokkusaamisel mõtleme kutsutud külaliste ringis: millest kõnelevad kaasaegsed suuremad ruumilised otsused ja olulised planeeringud; kuidas saaks ruumilistest arengutest ja elukeskkonna parandamisest huvitatud inimesi paremini ruumiotsuste tegemisel kaasata; millest tuntakse Antsla väliruumis kõige rohkem puudust ning mida hinnatakse arengupotentsiaalina.


Ruumikava tutvustav artikkel Antsla valla lehe septembri numbris. 
Antsla vaatlused
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#