Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 10.13 kuni 01.01.16
Kontaktid: Regina Viljasaar, Kadri Koppel, Kristi Grišakov, Ulla Männi, Andra Aaloe, Teele Pehk

Riigipidamise kava eesmärk on esmalt analüüsida Eesti praegust olukorda ja tulevikus ees seisvaid muutusi ning teiseks töötada välja lahendused oludega võimalikult paremaks hakkamasaamiseks. Ja nii, et elu ikka edeneks. Vaata projekti kohta lähemalt Eesti Koostöö Kogu lehelt .

Linnalabor vaatleb antud projektis kaht teemat, mis läbivad kõiki eluvaldkondi - need on ruum ja kogukond. Kuidas ruum meie elu kujundab, kuidas meie ruumi kujundame? Mida tähendab kogukond ning milline võiks olla Eestile sobiv kogukondlik elustiil? Loome töö käigus pildi senisest teadmusest Eesti arengute kohta, pakume välja oma visiooni(d) ning teeme ettepanekud, kuidas eesmärkideni jõuda.

Oktoobris 2013 tegeleb töögrupp teemade kaardistamise ja ülesande täpsustamisega, novembrist alates keskendume visioontitööle, kasutades selleks võimalikult paljude ekspertide abi.

Kui soovite projektis osaleda, võtke palun ühendust Regina Viljasaarega (regina [at] linnalabor.ee, 56 903 679). Siinsel veebilehel avaldame ka töö käigu kohta jooksvalt ülevaateid.


KIRJUTISED
Perioodi jaanuar 2014 sissekanded

RUUMIIDEEL UUS VEEBIKODU

18.jaan   | projektis Ruumiidee   |   sisestas regina

Ruumiidee pidevalt edasi arenevad materjalid leiab nüüdsest kodulehelt ruumiidee.tumblr.com .

Meie meeskonna poolt välja töötatud ettepanekud on esitatud kolme teema kaupa: ruumivaldkond, kogukonnavaldkond, digitaalsed tugistruktuurid. Samas on ka sissekanne "Koostöö", mis selgitab täpselt osalemisvõimalusi. 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#