Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 05.11 kuni 01.04.12
Kontaktid: Regina Viljasaar, Kadri Vaher, Aet Ader (b210), Karin Tõugu (b210)

Projekti tulemusel sündiv Tallinna planeeringute juhendmaterjal on abivahend kodanikule planeeringute kohta info leidmisel, pealinna planeeringute süsteemis orienteerumisel, menetlus-dokumentide lugemisel ja kogu planeerimisprotsessis osalemiseks. Käesoleva projekti eesmärgiks on koondada kokku sellekohane teave, milleks viiakse esmalt läbi uuring ning selle tulemused avalikustatakse juhendmaterjalina, mis avaldatakse nii trükise kui ka veebiformaadi kujul.

KÜSK ja Siseministeerium rahastavad projekti summas 10 707,19 €. Projekti koostööpartnerid on Tallinna Linnaplaneerimise Amet ja B210.

KÜSK KÜSK

KIRJUTISED
Perioodi aprill 2012 sissekanded

Vestlusring linnaplaneerimisest

16.apr   | projektis Planeeringute juhend   |   sisestas kadri
Otsused, mis tehakse linnaplaneerimisel, jäävad meie elu mõjutama aasta-kümneteks. Kuidas need otsused sünnivad, kui läbipaistev on planeerimise protsess ja kuidas kaasata avalikkust paremini? Esmaspäeval 16. aprillil kell 14.05 on Vikerraadio stuudios Tallinna linnaarhitekt Endrik Mänd, Linnalabori eestvedaja Regina Viljasaar ning Telliskivi seltsi aktiivne liige Triin Talk. Kuulame kommentaare ka Arco Vara arendustegevuse juhilt Veiko Taeverelt ning arhitekt Meeli Truult. Saatejuht on Arp Müller.

Kuula esmaspäeval 16. aprillil 2012 kell 14.05, kordusena kell 19.05.

Kuula siit 
 

Planeeringute juhend kui kaasava planeerimise mudel

10.apr   | projektis Planeeringute juhend   |   sisestas regina
Planeeringute juhendi tulemusena valmis mh kaasava planeerimise mudel, millest saab lähemalt lugeda kokkuvõttest JuhendKuiMudel.doc

 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#